Przejdź do treści

Akcesoria kuchenne

597 produktów
Piec niskotemperaturowy - czujnik temperatury i timer - GN 1/1 - Royal Catering RCSCO-01

Piec niskotemperaturowy - czujnik temperatury i timer - GN 1/1 - Royal Catering RCSCO-01

Royal Catering
3 569,00 zł
https://www.expondo.pl
Inteligentny multicooker TEFAL COOK4ME TOUCH WIFI CY9128

Inteligentny multicooker TEFAL COOK4ME TOUCH WIFI CY9128

Tefal
1 049,00 zł
https://www.tefal.pl
Royal Catering Krajalnica - 300 mm - do 15 mm Sale

Royal Catering Krajalnica - 300 mm - do 15 mm

Royal Catering
1 807,00 zł 2 008,00 zł
https://www.expondo.pl
Wyciskarka do pomarańczy - elektryczna - półautomatyczna - 120 W - 20 pomarańczy/min - Royal Catering RCOS-02 Sale

Wyciskarka do pomarańczy - elektryczna - półautomatyczna - 120 W - 20 pomarańczy/min - Royal Catering RCOS-02

Royal Catering
2 827,00 zł 3 040,00 zł
https://www.expondo.pl
Royal Catering Gofrownica bąbelkowa - 1400 W - 50-250°C - timer: 0-15 min Sale

Royal Catering Gofrownica bąbelkowa - 1400 W - 50-250°C - timer: 0-15 min

Royal Catering
423,00 zł 455,00 zł
https://www.expondo.pl
Zaparzacz do kawy - 6 l - Royal Catering RC-WBDWTC6G Sale

Zaparzacz do kawy - 6 l - Royal Catering RC-WBDWTC6G

Royal Catering
278,00 zł 309,00 zł
https://www.expondo.pl
Ekspres do kawy ciśnieniowy KRUPS SENSATION MILK EA9129 (ciemny brąz/czarny)

Ekspres do kawy ciśnieniowy KRUPS SENSATION MILK EA9129 (ciemny brąz/czarny)

KRUPS
1 399,00 zł
https://www.tefal.pl
Royal Catering Sterylizator do noży - 20 noży - lampa UV

Royal Catering Sterylizator do noży - 20 noży - lampa UV

Royal Catering
607,00 zł
https://www.expondo.pl
MSW Winda dekarska - 10 m - do 200 kg - konstrukcja pionowa również do dachów płaskich Sale

MSW Winda dekarska - 10 m - do 200 kg - konstrukcja pionowa również do dachów płaskich

MSW
3 998,00 zł 4 442,00 zł
https://www.expondo.pl
Royal Catering Witryna chłodnicza - 238 l - biała Sale

Royal Catering Witryna chłodnicza - 238 l - biała

Royal Catering
3 741,00 zł 4 023,00 zł
https://www.expondo.pl
Podgrzewacz do czekolady - 4 x 1,5 l - do 100°C - Royal Catering RC_CMM_03

Podgrzewacz do czekolady - 4 x 1,5 l - do 100°C - Royal Catering RC_CMM_03

Royal Catering
1 041,00 zł
https://www.expondo.pl
Royal Catering Grill węglowy z rożnem na prosiaka - z silnikiem - 40 kg - długość rożna: 127 cm - stal nierdzewna Sale

Royal Catering Grill węglowy z rożnem na prosiaka - z silnikiem - 40 kg - długość rożna: 127 cm - stal nierdzewna

Royal Catering
1 170,00 zł 1 232,00 zł
https://www.expondo.pl
Grill elektryczny plancha Tefal Multigrill CB6A0830

Grill elektryczny plancha Tefal Multigrill CB6A0830

Tefal
299,00 zł
https://www.tefal.pl
Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - Srebrny

Ekspres do kawy Zwilling Enfinigy - Srebrny

Zwilling
799,00 zł
www.konesso.pl
Ekspres ciśnieniowy do kawy WMF Perfection  880L automatyczny

Ekspres ciśnieniowy do kawy WMF Perfection 880L automatyczny

WMF
7 499,00 zł
https://www.tefal.pl
Tefal Dodatkowe płyty Snack Collection: Ciasteczka magdalenki XA801212

Tefal Dodatkowe płyty Snack Collection: Ciasteczka magdalenki XA801212

Tefal
69,00 zł
https://www.tefal.pl
Royal Catering Nadziewarka do kiełbas - 5 litrów - pozioma

Royal Catering Nadziewarka do kiełbas - 5 litrów - pozioma

Royal Catering
513,00 zł
https://www.expondo.pl
Royal Catering Rożen elektryczny - 5,3W Sale

Royal Catering Rożen elektryczny - 5,3W

Royal Catering
293,00 zł 315,00 zł
https://www.expondo.pl
Parowar TEFAL MINICOMPACT VC1398

Parowar TEFAL MINICOMPACT VC1398

Tefal
219,00 zł
https://www.tefal.pl
Blender ręczny Niceboy ION Twister T2

Blender ręczny Niceboy ION Twister T2

Niceboy
311,19 zł
www.b2b-partner.pl
Ekspres do kawy Smeg BCC12WHMEU - Biały

Ekspres do kawy Smeg BCC12WHMEU - Biały

Smeg
2 879,27 zł
www.konesso.pl
Ekspres przelewowy z młynkiem żarnowo-stalowym KRUPS GRIND AND BREW KM8328

Ekspres przelewowy z młynkiem żarnowo-stalowym KRUPS GRIND AND BREW KM8328

KRUPS
649,00 zł
https://www.tefal.pl
Frytkownica beztłuszczowa, Tefal Dual Easy EY942BE0, dwukomorowa, duża, 11l, Air Fryer

Frytkownica beztłuszczowa, Tefal Dual Easy EY942BE0, dwukomorowa, duża, 11l, Air Fryer

Tefal
549,00 zł
https://www.tefal.pl
Młynek do kawy Eureka Zenith 65E - Czarny mat

Młynek do kawy Eureka Zenith 65E - Czarny mat

Eureka
2 999,00 zł
www.konesso.pl